Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
128 postów 2542 komentarze

Powrót do normalności

Freedom - Idzie bieda - tyle, że to nie "kryzys" - a rezultat. To naturalny skutek tego, że świat stoi na głowie. Jedynym skutecznym sposobem wyjścia z biedy jest powrót do normalności. Normalność = bogactwo. Normalność = dobrobyt.

Robią nas w konia na WYDATKACH publicznych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wydatki państwa trzeba zmniejszać - a nie zwiększać (sic)! - jeśli chcemy się bogacić jako kraj, jako społeczeństwo i jako obywatele.

 Im więcej władza wydaje tym więcej odbiera obywatelom w taki czy inny sposób (nie tylko w podatkach!), prędzej czy później - niezależnie od źródeł finansowania tzw. wydatków publicznych. 

A im mniejsze wydatki państwa - tym obywatele (gospodarka!) mają więcej pieniędzy do dyspozycji, aby działać, aby się rozwijać, aby się bogacić.


Manipulacja i hipokryzja władzy polega na tym, że sugeruje się nam, że wydatki finansowane z innych źródeł niż wpływy podatkowe niejako nie obciążają obywateli (podatników) - a to jest zwykczaje kłamstwo.


Dowód i szczegóły w nagraniu poniżej - zachęcam do rozpowszechniania:
//www.youtube.com/watch?v=9NVUVBxNYro

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • Dobry przekaz.
    Szczególnie dla osób, które nie rozumieją Korwin-Mikkego . Tych jest niestety jeszcze bardzo dużo.
  • @
    Ciężko to niektórym zrozumieć, że państwo( województwo, powiat, gmina) żadnych pieniędzy nie ma. Tak naprawdę jest puste jak bęben.

    Jak ktoś by zdał sobie z tego sprawę i uświadomiłby sobie ogrom działalności obecnego państwa wreszcie zorientowałby się dlaczego ciężko pracuje i nic nie ma. Dlaczego ciężko pracuje i np. jeździ starym samochodem, a urzędnik nowym...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 76 komentarze: 2944
  • posty: 8 komentarze: 430