Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
128 postów 2542 komentarze

Powrót do normalności

Freedom - Idzie bieda - tyle, że to nie "kryzys" - a rezultat. To naturalny skutek tego, że świat stoi na głowie. Jedynym skutecznym sposobem wyjścia z biedy jest powrót do normalności. Normalność = bogactwo. Normalność = dobrobyt.

Straszenie DEFLACJĄ i bożek INFLACJI to podstęp banksterów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlatego mówienie o jakimkolwiek wpływie inflacji/deflacji na gospodarkę jest kolosalnym nieporozumieniem

 Tzw. wskaźnik inflacji (lub deflacji) to po pierwsze tylko wypadkowa wielu przyczyn i zjawisk (wielu sił) działających na ceny w przeciwnych kierunkach. 

Po drugie zmiany cen są przeważnie SKUTKIEM tego co się dzieje w gospodarce - a nie przyczyną! Dlatego mówienie o jakimkolwiek wpływie inflacji/deflacji na gospodarkę jest kolosalnym nieporozumieniem - to różne PRZYCZYNY tej samej wypadkowej inflacji czy deflacji mają wpływ na gospodarkę - a to co nazywamy inflacją czy deflacją to SKUTEK.

 
Malejące ceny są naturalnym skutkiem wzrostu gospodarczego i rozwoju. 
Lansowanie inflacji jako korzystnej dla gospodarki i stymulacja wskaźników (wzrostu PKB) akcją kredytową to podstęp - propagandowa zasłona dymna i usprawiedliwienie dla masowej grabieży całych społeczeństw przez świat wielkich finansów polegającej na monopolu na zwiększanie podaży pieniądza (ilości pieniądza w obiegu) poprzez kreację pieniądza (najczęściej bezgotówkowego) jako długu.

Tradycyjnie proszę o dzielenie się tym nagraniem za znajomymi - dziękuję!


https://www.youtube.com/watch?v=SFTj2LB3jiM

 

 
KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 76 komentarze: 2944
  • posty: 8 komentarze: 430